Spoštovani,

župan Mestne občine Celje g. Bojan Šrot je z javnim naznanilom obvestil javnost o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka Sprememb in dopolnitev Odloka o zazidalnem načrtu Ostrožno – sever. Naznanilo je od 12.3.2020 objavljeno na spletni strani Mestne občine Celje.

Javna razgrnitev osnutka bo trajala od 16. 3. do vključno 15. 4. 2020 na sedežu KS Ostrožno in na MOC – Oddelku za okolje in prostor ter komunalo, Sektorju za prostorsko načrtovanje (III. nadstropje).

Javna obravnava, ki je bila predvidena 8. 4. 2020 v prostorih MOC, bo skladno z ukrepi Mestne občine Celje v zvezi s koronavirusom, prestavljena na kasnejši datum, ki bo sporočen naknadno.

Ker uradne ure občinske uprave in uradne ure KS Ostrožno do nadaljnjega odpadejo, lahko morebitne pripombe in predloge na dopolnitev prostorskega akta, do vključno 15. 4. 2020 pošljete po pošti na naslov Mestna občina Celje, Oddelek za okolje in prostor ter komunalo, Trg celjskih knezov 9, 3000 Celje ali pa na e-naslov prostor@celje.si, pri čemer se v rubriki “zadeva” navedejo ključne besede ” ZN Ostrožno”.