Spoštovani!

Mestna občina Celje vse občanke in občane vabi na poletni turistični avtobus, ki vozi od Celja do Logarske doline in nazaj. Poletno doživetje bo pripomoglo tudi k manjšemu ogljičnemu odtisu, kot če bi se na izlet odpravili z avtomobilom.
Že nekaj let zapored občine ob Savinji povezuje kolesarski turistični avtobus, ki vozi ob sobotah in nedeljah ter praznikih, v času poletnih počitnic in dopustniških dni na relaciji Celje – Logarska dolina in nazaj. 
Na avtobus lahko izletniki vstopijo na vseh postajališčih med Celjem in Logarsko dolino (glej vozni red). Nanj lahko brezplačno vzamejo kolo.
Mestna občina Celje se v zadnjih letih intenzivno ukvarja s projekti trajnostne mobilnosti in tudi to je lepa pobuda, s katero pripomoremo k manjšemu onesnaževanju okolja in našim prebivalcem omogočimo udobno potovanje v enega najlepših predelov Slovenije, hkrati pa vse prebivalce krajev, v katerih se ustavlja avtobus, vabimo na obisk v Celje.
Odhod avtobusa iz Celja v Logarsko dolino je ob 7:10 in 13:10; odhod iz Logarske doline – slap pa ob 10:00 in 18:00.
Otroci do 4 leta se lahko peljejo brezplačno, do 10 leta pa je cena polovična.
VOZNI REDVozovnico je mogoče rezervirati tudi preko spleta. Več informacij:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *