JUDO KLUB Z’DEŽELE SANKAKU CELJE

Naziv in sedež:
Judo klub Z’dežele Sankaku Celje
Lopata 12
3000 Celje

Kontaktni podatki:
M: +386 (0)41 565 556
M: +386 (0)51 654 099
F: +386 (0)35 471 681
E: judoklubsankaku@gmail.com
W: sankaku-klub.si
FB: facebook.com/judoklubzdezele.sankaku

Kje se nahajamo?
Judo klub »Z’dežele« Sankaku se nahaja na Lopati pri Celju, v neposredni bližini avtoceste. V dvorani posebej namenjeni za judo, trenirajo otroci in starejši tekmovalci, ki se z judom ukvarjajo rekreativno ali tekmovalno. Uspešno je zaživel tudi borilni center na Ostrožnem (v gasilskem domu).

Kdaj začnemo s treningi oziroma z vadbo?
Treningi se pričnejo v mesecu septembru in potekajo skozi vse leto. Za dodatne informacije lahko pokličete na našo kontaktno številko.

Kje se je potrebno včlaniti?
Včlanite se lahko na sedežu kluba, Lopata 12, v terminu, ki ustreza starostni skupini vaših otrok.

Niste prepričani ali bo Vašemu otroku tovrstna vadba ustrezala?
Prvi trening lahko vaš otrok obišče brezplačno in se šele nato odloči ali mu takšna vadba ustreza.

Kaj potrebujejo otroci na treningu?
Na začetku je dovolj le navadna trenirka in kratka majica, kasneje pa otroci potrebujejo kimono, ki jo lahko naročijo tudi pri nas. Na voljo pa imamo tudi rabljene kimone.

V 20-ih letih delovanja smo dosegli 74 medalj na evropskih in svetovnih prvenstvih v različnih starostnih skupinah, mediteranskih igrah, evropskih igrah mladih in olimpijskih igrah, kar nas uvršča med najuspešnejše judo klube na svetu. Iz naših vrst prihajajo odmevna imena, kot so Urška Žolnir, Lucija Polavder, Petra Nareks, Rok Drakšič, Tina Trstenjak, Ana Velenšek, Klara Apotekar itd. Pridruži se nam tudi ti.

DRX_5491(3)

foto: arhiv Judo klub Z’dežele Sankaku Celje